Zaloguj
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

ojciec pioDAJ POPROWADZIĆ SIĘ DUCHOWI ŚWIĘTEMU

PRZEZ ŚWIĘTEGO OJCA PIO !!!

Grupy Modlitwy i Dom Ulgi w Cierpieniu to dwa znamienne dary , które pozostawił nam św. Ojciec Pio.  „Zostały one założone, aby być               w świecie jaśniejącymi pochodniami miłości”- powiedział po beatyfikacji włoskiego stygmatyka  papież Jan Paweł II.

Dnia 10 grudnia 2017 roku  gościliśmy w naszej parafii , kapucyna o. Romana Ruska z zakonu OFM Cap, który przybliżył nam postać oraz ducha modlitwy św. O. Pio. Przekazał relikwie wielkiego świętego z Pietrelciny. Zawiązała się Grupa Modlitwy  Ojca Pio.

W czerwcu 2018 roku odbyliśmy pielgrzymkę do San Giovanni Rotondo. Wówczas nasza Grupa Modlitwy zarejestrowała się                                   w Międzynarodowym Centrum Grup Modlitwy  Ojca Pio.

Tak jak w zamyśle Świętego, nasze spotkania służą duchowej formacji członków oraz pomagają w  duchowym wzrastaniu  i dawaniu przykładu chrześcijańskiego życia, głębokiej wiary, pobożności i miłości.

Każdego roku, w czerwcu, w kolejne rocznice beatyfikacji św. Ojca Pio, pielgrzymujemy do Łagiewnik. W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego , bierzemy udział w Ogólnopolskim Czuwaniu  Grup Modlitwy Ojca Pio.

Zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniach formacyjnych, 23 dnia każdego miesiąca. Zapraszamy po Mszy św. o godz. 18, do salki nr 2. Wspólnie z naszym asystentem duchowym pogłębiamy wiedzę o życiu i nauczaniu św. Ojca Pio.

divider krzyz

Parafia pod wezwaniem Św. Maksymiliana Marii Kolbego we Wrocławiu, ul. Horbaczewskiego 20, 54-130 Wrocław